Przejdź do treści
PROFESJONALNE SERWISY WWW

Wdrożenia stron Internetowych

Tworzymy rozwiązania B2B, które oszczędzają firmom czas i pieniądze. Projektujemy, prototypujemy, wdrażamy i utrzymujemy serwisy internetowe które funkcjonują poprawnie, szybko i bezpiecznie.

Etapy tworzenia strony dla firmy

Konsultacje

Wspólnie ustalamy cele, jakie ma realizować serwis  i do kogo jest adresowany. Tworzymy architekturę informacji, strukturę serwisu. 

Makiety, Prototypy

Projektujemy wstępną wizualizację graficzną strony głównej i kluczowych, unikalnych podstron serwisu. 

Etap Wdrożeniowy

Programiści kodują i programują stronę, wdrażają system zarządzania treścią CMS, system sprzedaży, sklep.
Przeprowadzane są wewnętrzne testy, optymalizowany kod, pod kątem szybkości działania oraz komfortu obsługi dla klientów, odbiorców serwisu www. 

Wprowadzanie i import danych

Przed przekazaniem serwisu prowadzimy szkolenie z obsługi zarzadzaniem systemem CMS. Wprowadzamy wszystkie treści, produkty, zdjęcia do serwisu, odpowiednio je dostosowujemy, obrabiamy, formatujemy, reedytujemy.

W przypadku migracji z istniejących już serwisów, wcześniejszych rozwiązań, przenosimy, wprowadzamy obecnie istniejące treści, produkty, zdjęcia, artykuły, tak aby zapewnić kontynuację działania.

Kompleksowa obsługa

Oddanie serwisu to nie koniec

Zapewniamy kompleksową obsługę od etapu projektowania, poprzez projekt graficzny, wdrożenie CMS, ale na tym nie kończymy. Zapewniamy utrzymanie, hosting, gwarancję powdrożeniową, usługi Assistance, szybkie wsparcie serwisanta oraz stałą stawkę godzinową za usługi serwisowe. Dodatkowo wsparcie marketingowe, optymalizację pod wyszukiwarki Google, integrację z serwisami społecznościowymi.

Stosuj sprawdzone rozwiązania

Kompleksowo projektujemy wdrażamy i utrzymujemy serwisy i sklepu internetowe zgodnie z wypracowanymi przez lata procesami. Bierzemy pełną odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie systemów. Zapewniamy wysokiej jakości hosting wdrażanych rozwiązań. Bazujemy na systemach open source, w oparciu o HTML5, CSS, PHP i MySQL.

Wsparcie dla firmy

Wybór domeny, stworzenie strony, sklepu to początek drogi. By pieniądze zainwestowane w profesjonalny wizerunek nowoczesne narzędzia przyniosły zwrot konieczny jest marketing internetowy. Wspieramy w tworzeniu koncepcji, planów marketingowych, reklamowych, doradzamy, motywujemy i inspirujemy by wspólnie docierać do nowych klientów i obsługiwać obecnych na wysokim poziomie.

konsultacje, inspiracje, rozwój

Dobry biznes wciąż rośnie.
Rozwijaj stronę wraz z firmą.

Przełącz tryb ciemnego ekranu.